Słońce
to niezależność
energetyczna

Podczerwień
- Energia Życia

Haller-Promienniki Podczerwieni

Ciesz się ogrzewaniem

A zatem wszystkie zalety promienników podczerwieni HALLER

Zapotrzebowanie mocy systemu grzewczego jest niższe niż w przypadku wszystkich innych rodzajów ogrzewania ze względu na niskie zużycie i minimalne „straty transportu”. Nie należy zapominać w tym kontekście, że nawet konwencjonalne grzejniki zużywają energię elektryczną. Chociaż instalacja olejowa lub gazowa osiąga tylko około 35 procent zapotrzebowania na ogrzewanie podczerwienią, musi być również „zasilana” źródłami energii z paliw kopalnych. Pompy ciepła rzeczywiście zyskują poprzez zdecentralizowaną produkcję energii cieplnej i zużycie energii elektrycznej na poziomie ogrzewania podczerwienią HALLER. Jednak ze względu na zasadę konwekcji lub efekt ogrzewania spowodowany ogrzewaniem powietrznym, około dwie trzecie ich mocy cieplnej jest tracone, nieużywane – podobnie jak w przypadku pieców na pelety. Promienniki podczerwieni HALLER emitują fale elektromagnetyczne, których energia jest pochłaniana, magazynowana i emitowana jako promieniujące ciepło z powierzchni ogrzewanych pomieszczeń. Ten sposób działania jest nie tylko lepszy od konwencjonalnych systemów ogrzewania pod względem efektywności energetycznej, ale także tworzy klimat w pomieszczeniu, który optymalnie spełnia nasze potrzeby fizjologiczne. Powietrze w pomieszczeniu jest tylko pośrednio ogrzewane i optymalnie nawilżane. Ze względu na pochłanianie ciepła powierzchni, pokoje są ogrzewane absolutnie równomiernie – bez zimnych prądów powietrza i podłóg.

Energia i koszty są również oszczędzane poprzez bardzo krótki czas nagrzewania elementów grzewczych na podczerwień, które w przyjemny sposób ogrzewają pomieszczenie w ciągu zaledwie kilku minut. Ponieważ odczuwalna temperatura w pomieszczeniu przy użyciu promiennika podczerwieni firmy HALLER jest o około dwa stopnie wyższa niż w przypadku konwencjonalnych systemów grzewczych, powoduje to dalsze potencjalne oszczędności. „Inteligentny moduł sterujący” systemów grzewczych HALLER zapewnia również optymalną interakcję poszczególnych elementów grzewczych i generuje tylko tyle energii cieplnej, ile faktycznie jest potrzebne.

HALLER promienniki podczerwieni nie tylko generują ciepło, ale także chronią Twój dom.
HALLER promienniki podczerwieni pozostawiają miejsce na Twoją kreatywność.

Ze względu na pochłanianie ciepła przez sufity, ściany i podłogi – promiennik podczerwieni HALLER chroni również materiał budowlany. W dłuższej perspektywie ogrzewanie podczerwienią w starszych budynkach wysuszy nawet wilgotne ściany. 

Oprócz innowacyjnych zalet technologicznych, promiennik podczerwieni HALLER Infrarot umożliwia również uzyskanie niezwykle atrakcyjnego i bardzo indywidualnego projektu pomieszczenia. Promienniki HALLER dostępne są w standardowo kolorze białym, a także w wersjach dekoracyjnych z motywami graficznymi. Na życzenie możemy nawet nałożyć Twoje ulubione zdjęcie, obraz jako indywidualny widok.

 

Technologia przyszłości

Dobrze przemyślany we wszystkich komponentach

Energooszczędne ogrzewanie dzięki wyrafinowanemu ogólnemu systemowi
Systemy grzewcze na podczerwień HALLER zostały opracowane wspólnie ze znanymi firmami i są produkowane w południowych Niemczech. Celem tego rozwoju było stworzenie produktu, który działa niezwykle energooszczędnie dzięki najnowocześniejszej i sprawdzonej technologii grzewczej, tj. osiąga maksymalną wydajność przy minimalnym poborze energii. Dzięki różnorodności wyrafinowanych udoskonaleń technicznych i atrakcyjnemu wzornictwu powstał nieporównywalnie doskonały produkt.

Promienniki podczerwieni HALLER zapewniają przytulne promieniowanie cieplne, porównywalne z kojącym działaniem promieni słonecznych. Ten rodzaj ciepła jest postrzegany przez całe ludzkie ciało jako bardzo przyjemny i delikatny. Tak więc nasze promienniki tworzą całkowicie nowy rodzaj dobrego samopoczucia w każdym domu. Ewolucja wśród grzejników podczerwieni to HALLER Infrarot. Podczas gdy konwencjonalne grzejniki wykorzystują powietrze pokojowe jako medium do przenoszenia ciepła, fale elektromagnetyczne systemów podczerwieni HALLER zwiększają temperaturę ciał stałych w pomieszczeniu. Ogrzewanie promieniami podczerwonymi jest całkowicie nieszkodliwe dla ludzi i zwierząt i nie prowadzi do podrażnień skóry, a nawet oparzeń, o co często się obawiano.

Systemy ogrzewania od HALLER Infrarot

Dla zdrowego, ekonomicznego i ekologicznego ogrzewania

Ewolucyjne systemy grzewcze na podczerwień firmy HALLER są dostępne w zakresach „Elegance BIO”, „Classic BIO”, „Exclusive” (ogrzewanie szkła), „BlackBoard” (ogrzewanie panelu) i „Reflex” (ogrzewanie lustrzane). Oczywiście wszystkie serie umożliwiają indywidualny wybór elementów grzewczych podczerwieni HALLER o różnych rozmiarach i różnymi poziomami wydajności.

Modele „Elegance BIO”, „Classic BIO” i „Light” są dostarczane w standardowym kolorze białym. Ekskluzywna linia HALLER na podczerwień jest dostępna standardowo w czarnym i białym szkle i opcjonalnie w różnych kolorach RAL. W przypadku serii „Elegance Bio” i „Classic Bio” HALLER Infrarot oferuje również własny program do projektowania wnętrz indywidualnych z dekoracyjnymi nadrukami na motywach.

Wszystkie płaskie promienniki podczerwieni firmy HALLER są mocowane do ścian lub sufitów za pomocą nie napiętego, ukrytego systemu zatrzaskowego z automatyczną ochroną przed wypięciem i są dostarczane z 72-miesięczną gwarancją HALLER.

Wiecej o produktach:

 

Zobacz również ...

Ogrzewanie przemysłowe-hal

Ogrzewanie Kościoła

Ogrzewanie biura

Promienniki PowerHeizer

 

Sunlike Polska - Centrum Energii Słonecznej - Haller-Promienniki Podczerwieni

Umów się
na bezpłatną wycenę !

Ul. Wiosenna 12
55-003 Nadolice Małe
NIP 8971784095

Kontakt telefoniczny:
+48 888 55 10 10

email: biuro@sunlike.eu