You are currently viewing Pompa ciepła – rozwiązanie dla Twojego domu

Pompa ciepła – rozwiązanie dla Twojego domu

W obecnych czasach wielu z nas zastanawia się jak obniżyć wysokie rachunki za prąd i energię cieplną, zapewniając sobie komfort i bezpieczeństwo.

Jednym z najlepszych rozwiązań jest montaż pompy ciepła! W naszej ofercie znajdziecie m.in. pompy ciepła polskiego producenta firmy Defro.

Dlaczego rekomendujemy jednostki Defro DHP Premium? Są to pompy ciepła typu powietrze-woda monoblok, które zostały zaprojektowane dla polskich warunków klimatycznych. Co więcej są projektowane i produkowane w Polsce przez lidera produkcji urządzeń grzewczych.

Co je wyróżnia?

Ekologiczny czynnik R290

W pompach ciepło DHP Premium zastosowany jest czynnik R290 czyli propan, który wyróżnia się wyjątkowymi właściwościami termodynamicznymi. Dzięki temu pompa ciepła Defro osiąga najwyższe COP (coefficient of performance – stosunek pomiędzy mocą grzewczą pompy ciepła a mocą elektryczną, która jest niezbędna do napędu sprężarki). Co więcej R290 jest neutralny dla warstwy ozonowej i ma minimalną wartość GWP (global warming potential) równą 3.

Wysokie COP czyli niski koszt ogrzewania

Pompy ciepła Defro zostały idealnie dobrane do polskich warunków klimatycznych osiągając bardzo wysokie COP ( 4,8 dla A7/W35 oraz 3,0 dla A-15/W35)

Co przekłada się na niższe koszty ogrzewania.

Cicha praca i tryb nocny

Zastosowane podzespoły wysokiej jakości, duża ilość izolacji oraz odpowiednio duży rozmiar jednostek przekładają się na cichą pracę oraz możliwość uruchomienia trybu nocnego, w którym pompa jest niemal niesłyszalna

Łatwy montaż

Pompa ciepła Defro została skonstruowana w taki sposób aby montowało się ją w łatwy, szybki i przyjemny sposób. Wystarczy połączyć jednostkę wewnętrzną z hydromodułem, jednostką zewnętrzną i wpiąć wtyczki z przewodami, czy może być lepiej?

Pełne wsparcie serwisowe

Zależy nam na tym żeby nasi klienci i jak i instalatorzy mogli spać spokojnie, a w razie jakichkolwiek problemów mieli pełne wsparcie techniczne i serwisowe. Dlatego kupując od nas pompę ciepła Defro gwarantujemy, ze ich zespół serwisowy jest zawsze czas gotowy by szybko reagować. Dodatkowym atutem jest pierwsze uruchomienie pompy realizowane przez serwis fabryczny.

Dostępność

Obawiasz się, że zamówisz produkt i będziesz czekać na jego wyprodukowanie wiele miesięcy? Wiemy co dzieje się na rynku pomp ciepła i wychodzimy naprzeciw tym problemom. Duża dostępność produktów – to nas wyróżnia!

Chcesz wiedzieć na jakiej zasadzie działa pompa ciepła ? Ile kosztuje pompa ciepła z montażem?

Jesteś instalatorem i interesuje Cię możliwość współpracy?