Pompy ciepła Wrocław

postaw na energooszczędne rozwiązania

Pompa ciepła to rozwiązanie, które umożliwia ekologiczne ogrzewanie budynków. Najlepsze pompy ciepła we Wrocławiu? Oferujemy tylko sprawdzone produkty, które nie wiążą się późniejszymi kosztami wynikającymi z drogiego serwisowania i awarii. Pompy ciepła w naszej ofercie wyróżnia doskonała jakością i solidne wykonanie. Zaprojektowane zostały specjalnie do polskiego klimatu, co pozwala uzyskać optymalne rezultaty ogrzewania i chłodzenia. To sprzęt sprawdzony i przede wszystkim bardzo wydajny. Spełni oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających klientów. Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas pompach ciepła?
Zapraszamy do kontaktu.

Poszerz swoją działalność o pompy ciepła!

Oferujemy

Szeroka gamę produktów: pompy ciepła, zbiorniki CO i CWU, maty kapilarne

Atrakcyjne rabaty

Szkolenia produktowe

Dodatkowe bonusy dla inslatatorów

Co nas wyróżnia?

Dostępność

Gwarancja i serwis producenta

Podzespoły wysokiej jakości

Szkolenia

Wsparcie techniczne

Benefity dla instalatorów 

W ofercie posiadamy pompy ciepła:
Defro, Feris, Nibe, Stiebel-Eltron, Galmet, Haier.

 

Pompy ciepła – rozwiązanie na miarę XXI wieku

Rozwiązania takie jak m.in. panele fotowoltaiczne znalazły już rzesze zwolenników. Energia elektryczna powstaje dzięki nim bardzo prosto, korzystając z naturalnych i odnawialnych zasobów – po prostu z natury. Podobnie jest w przypadku pomp pozyskujących ciepło dla Twojego domu. Takie nowoczesne pompy pozwalają na czerpanie ciepła niemal ze wszystkiego, co nas otacza! Sprawdź, czy właśnie w Twoim domu pompa ciepła znajdzie swoje zastosowanie! Kiedy rozważasz różne rodzaje nowoczesnych form ogrzewania budynku warto wziąć pod uwagę coś więcej niż popularne ogrzewanie gazowe bądź elektryczne. Sunlike.eu oferuje m.in. właśnie grzewcze pompy, ale również np. ogrzewanie oparte na podczerwieni, jako jedyny w Polsce dystrybutor nowoczesnych promienników na podczerwień Extreme Line. Promienniki to jednak zupełnie odmienne od pomp ciepła rozwiązania. Warto w związku z tym rozważyć zarówno możliwości techniczne swojego domu pod względem montażu jednego i drugiego systemu ogrzewania, swoje indywidualne potrzeby w tym zakresie a także, przede wszystkim – zapoznać się z zasadami na jakich działają. Zawsze możesz skonsultować się z zespołem sunlike.eu, zajmującym się od lat rozwiązaniami z zakresu proekologicznych oraz ekonomicznych instalacji w budynkach.

Pompa ciepła jak działa i czy wszędzie można ją zainstalować?

Skąd bierze się ciepło pompowane do wnętrz przez pompę? To naturalne ciepło pozyskiwane np. z:

  • gruntu
  • wody
  • powietrza

Do „transportu” tych naturalnych zasobów ciepła służy właśnie pompa zasilana najczęściej za pomocą energii elektrycznej, również tej pozyskiwanej za pośrednictwem paneli fotowoltaicznych. Oprócz kosztów samej pompy ogrzewanie tą metodą obejmuje zatem bieżące koszty energii zużywanej do działania pompy. Jeżeli chodzi zaś o koszty, jakie pochłania sama pompa ciepła cena wahać może się, w zależności od konkretnego modelu, od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Naturalnie inna pompa pomoże ogrzać dom jednorodzinny, inna pompa bądź system pomp – np. halę produkcyjną lub obszerny magazyn. Przy optymalnym zaplanowaniu zarówno samych instalacji grzewczych, jak i innego rodzaju, można połączyć je w harmonijną całość aby tworzyły kompatybilne rozwiązanie, efektywne pod względem ekonomii jak i ekologii. Biorąc pod uwagę pompy ciepła Wrocław jako miasto, którego mieszkańcy nie boją się innowacji i podążają z duchem czasu, to aglomeracja gdzie zarówno takie pompy jak i ogrzewanie działające na zasadzie podczerwieni spotykają się z rosnącym zainteresowaniem. Jeżeli i Ty nie stronisz od poszukiwania rozwiązań z zakresu różnego typu instalacji proekologicznych i zarazem oszczędnych – poznaj witrynę sunlike.eu i szereg możliwości, jakie oferujemy. Chętnie umówimy się na konsultację, podczas której pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru odpowiadającego Twoim indywidualnym potrzebom w tym zakresie. 

Montaż pompy ciepła

Dlaczego warto?

Jako doświadczona firma w branży, jesteśmy w stanie wykonać szybki i profesjonalny montaż pompy ciepła we Wrocławiu i innych miastach. Dlaczego warto zdecydować się na pompę wiodących producentów?

Montaż przez doświadczonych instalatorów

Pompy dobierane przez profesjonalistów

Najlepsze podzespoły na rynku

Zaawansowana automatyka

Możliwość kompleksowego montażu w zestawie z instalacją fotowoltaiczną

Wypełnij formularz i dowiedz się jaka pompa ciepła jest dla Ciebie idealna!

Pompy ciepła Wrocław od sunlike.eu – co jeszcze dają?

Ogrzewanie wnętrz to naturalnie zasadnicza funkcja takich pomp. Warto pamiętać jednak, że służą one również do ogrzewania bieżącej wody. Dzięki dobrze zaprojektowanemu systemowi można zatem połączyć systemy fotowoltaiczne, ogrzewanie domu oraz stały dostęp do ciepłej wody, co pozwala z kolei w znacznym stopniu uniezależnić się od źródeł i dostawców zewnętrznych tych elementarnych mediów. Chociaż stosowanie pomp ciepła we Wrocławiu lub w innych dużych ośrodkach może początkowo wydawać się pewnego rodzaju ekstrawagancją, chociażby ze względu na powszechną dostępność ogrzewania innego typu, to ostatecznie koszt eksploatacji takich pomp często okazuje się bardzo konkurencyjny. Ponadto bez względu na lokalizację – przerwy w dostawach prądu czy ciepłej wody bywają co najmniej frustrujące. Dzięki własnemu systemowi działającemu w oparciu o fotowoltaikę oraz pompy tego rodzaju można swobodnie korzystać z zapasów energii zgromadzonych za pośrednictwem paneli fotowoltaicznych do ominięcia tego typu niedogodności, aby pompę ciepła można było eksploatować na bieżąco. Czy taką pompę można zainstalować w każdym, dowolnym budynku? Otóż podobnie jak ma to miejsce w przypadku paneli fotowoltaicznych jak i ogrzewania na podczerwień – najlepiej skonsultować się z naszym zespołem, który chętnie zapozna się z możliwościami technicznymi konkretnego budynku i pomoże dostosować nasze nowoczesne rozwiązania do jego specyfiki. W niektórych budynkach lepiej sprawdzi się bowiem ogrzewanie na podczerwień, w innych – pompa ciepła. Jak działa taka pompa, pokrótce opisane zostało powyżej, ze szczegółami możesz dowiedzieć się już podczas konsultacji – wówczas zostanie zaproponowany konkretny model pompy jak i wyjaśnione jego poszczególne parametry. To, jaka pompa będzie najlepszym rozwiązaniem w konkretnym przypadku zależy m.in. od takich czynników jak powierzchnia budynku, źródło pozyskiwania ciepła do wnętrza itp. W związku z tym w przypadku takiego urządzenia jak pompa ciepła cena ujednolicona, czy choćby przykładowa jest niemożliwa do jednoznacznego określenia. U doświadczonego dostawcy i montera wysokiej klasy sprzętu z tej dziedziny dowiesz się jednak wszelkich szczegółów związanych z tego typu instalacją.