Pompa ciepła DEFRO

Energooszczędne ogrzewanie

Zależy nam na tym, żeby w swojej ofercie posiadać polskie produkty, stąd współpraca z polskim liderem i jednym z większych producentów urządzeń grzewczych w Europie – DEFRO.

Firma ta posiada własny park maszynowy oraz laboratorium badawcze oraz cieszy się ogromnym zaufaniem klientów od wielu lat

Pompa ciepła DEFRO DHP PREMIUM to pompa ciepła powietrze-woda typu monoblok najnowszej generacji, stworzona specjalnie dla polskich warunków klimatycznych. Zaprojektowana i wyprodukowana w Polsce przez największego producenta urządzeń grzewczych ze 100% krajowym kapitałem. Urządzenie zostało przebadane przez naukowców z AGH.

 
Nowość na rynku polskim – Pompa ciepła typu plug in

Podłączenie elektryczne jest niezwykle proste i szybkie. Sprowadza się do połączenia jednostki zewnętrznej z hydromodułem za pomocą dedykowanego przewodu dostarczonego razem z pompą ciepła, a następnie wpięcia hydromodułu do gniazda wtykowego przy użyciu kabla z wtyczką, również dostarczonego w zestawie. Minimalizuje to ryzyko popełnienia błędów przy podłączeniu oraz znacznie skraca czas montażu.

Polski Produkt – pompa ciepła DEFRO jest w całości projektowana i produkowana w Polsce

Ekologia

Ekonomia

Praca w ekstremalnych warunkach

 Cicha praca i tryb nocny

 Szybki i łatwy montaż

 Estetyka