Rekuperacja Wrocław

bezpieczeństwo i komfort

Oferujemy nowoczesne systemy rekuperacji. Defro to firma rodzinna z tradycjami oraz kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Co najważniejsze – Defro posiada własne laboratorium i nowoczesny park maszynowy. Są to kompleksowe systemy rekuperacji, które dzięki nam zagoszczą w Twoim domu. Rekuperacja DEFRO Air to system energooszczędny i w pełni bezpieczny dla człowieka. Jest również przyjazny środowisku. Szereg tych zalet sprawia, że systemy te są bardzo chętnie wybierane nawet przez bardzo wymagających klientów. Defro to nowoczesne rozwiązania, które znajdują zastosowanie w budynkach mieszkalnych, jak również obiektach użyteczności publicznej takich jak hotele, szkoły i przedszkola.

Rekuperacja pozwoli Ci cieszyć się czystym i świeżym powietrzem w domu. Oferujemy rekuperację we Wrocławiu, jak również w innych miastach. Dlaczego warto zdecydować się na to nowoczesne i ekologiczne rozwiązanie? Przede wszystkim, zyskujesz świeże powietrze bez strat energetycznych. Skuteczne filtrowanie powietrza zdecydowanie poprawi Twój komfort życia – to rozwiązanie idealne na przykład dla alergików. Z powietrza wyeliminowane zostaną bowiem zanieczyszczenia, kurz i pył. Rekuperacja pozwala odzyskać nawet do 80% ciepła. To także spora oszczędność na ogrzewaniu.

 
Co wyróżnia produkty jakie oferujemy?

Wbudowany system FLOW BALANCING (automatycznie równoważony przepływ powietrza)

System AFC – anti frizz control

Wyeliminowane straty ciepła dzięki grubej warstwie izolacji centrali wentylacyjnej

Szeroka gama produktów

Membrana skonstruowana z tworzywa, które gwarantuje odzysk energii

Łatwy montaż

Niezwykle cicha praca urządzeń dzięki wentylatorom promieniowym EC

 

Rekuperacja we Wrocławiu w atrakcyjnej cenie

Rekuperacja we Wrocławiu w dobrej cenie? Zgłoś się do nas. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie montażu i doradztwa systemów rekuperacji. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Pracujemy na najwyższej jakości systemach i dbamy o to, aby realizacja każdego zamówienia była możliwie najszybsza. Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą, a w razie pytań do kontaktu. Nasi doświadczeni konsultanci opowiedzą więcej o systemie rekuperacji i pomogą w doborze optymalnego rozwiązania, zgodnego ze zgłaszanymi potrzebami.

Rekuperacja Wrocław - skuteczna i komfortowa metoda docieplenia wnętrz i nie tylko

Przywykłeś do tradycyjnej wentylacji w połączeniu z powszechnie stosowanymi od pokoleń metodami ogrzewania wnętrz? A może właśnie stoisz przed decyzją o wyborze instalacji do nowo powstającego budynku? Niezależnie od okoliczności warto rozważyć różnego rodzaju nowoczesne systemy: grzewcze, wentylacyjne czy prądotwórcze. Systemy zintegrowane, ale jednocześnie – niezależne od źródeł zewnętrznych. Dostawców takiego rodzaju instalacji nie brakuje również we Wrocławiu. Sunlike.eu:

  • projektuje
  • dostarcza
  • montuje
  • itd.

m.in. systemy grzewcze oparte na najbardziej aktualnych, a przy tym ekonomicznych i ekologicznych, technologiach. Rekuperacja w domu jest ceniona coraz częściej, chociaż to bardzo dobry pomysł jako instalacja również do przedsiębiorstwa i to niezależnie od tego, czy chodzi o miejsce, w którym pojawiają się klienci, zwykłe biuro czy np. halę produkcyjną. Jak zwykle ma to miejsce w takich przypadkach – najistotniejsze są potrzeby i parametry techniczne budynku, które zostaną z pewnością ocenione podczas pierwszej konsultacji w sprawie potencjalnego montażu w konkretnym miejscu.

Czym jest rekuperacja?

Nadal jednak nie wyjaśniliśmy sobie czym właściwie jest taka instalacja. To naturalnie rozwiązanie obejmujące zarówno wentylację jak i pośrednie dogrzewanie pomieszczeń, ale to nie jedyne jego atuty. W przypadku tradycyjnej wentylacji, opartej na kominie, różnego typu wywietrznikach itp. – zapewniona jest jedynie właściwa cyrkulacja powietrza. Mimo to – nadal powietrze dostające się do budynku może być bardzo zimne i nie wspierać tym samym instalacji grzewczej. Rekuperacja w domu lub w biurze zapewnia nie tylko prawidłowy obieg powietrza, ale także m.in.:

  • ogrzewa i osusza powietrze dostające się do budynku kanałami wentylacyjnymi
  • redukuje i niweluje wręcz liczne alergeny oraz inne niepożądane substancje potencjalnie zawarte w takim powietrzu, czyli po prostu – pełni funkcję klasycznego oczyszczacza powietrza
  • pomaga zapobiegać tworzeniu się tzw. grzyba w pomieszczeniach, co także wpływa korzystnie na zdrowie ich użytkowników. 

Biorąc pod uwagę instalację, jaką jest rekuperacja cena zarówno samego systemu, jak i jego montażu ostatecznie nie jest zatem wyższa, niż oszczędność np. na ogrzewaniu, albo cena, jaką musi zapłacić nierzadko ludzki organizm za przebywanie w zbyt wilgotnym, lub pełnym roztoczy i innych mikroorganizmów wnętrzu. To zatem bardzo zdrowa i korzystna finansowo alternatywa dla klasycznej wentylacji. Polecana jest zwłaszcza, ale nie tylko, osobom ze skłonnościami do alergii.

Rekuperacja cena i jakość

Biorąc pod uwagę jakość urządzeń marki DEFRO, oferowanych przez sunlike.eu, ich cena jest oczywiście do niej proporcjonalna. Jednak wśród wszystkich elementów zarówno instalacji jak i wyposażenia budynków warto postawić właśnie na to, żeby były one jak najlepszej jakości: jak najbardziej funkcjonalne i jak najbardziej trwałe. Konieczność częstych remontów nikogo raczej nie napawa optymizmem. Właśnie dlatego rekuperacja DEFRO, również na terenie Wrocławia i okolic, cieszy się tak dużym zainteresowaniem.