fbpx

Rekuperacja

komfort – wygoda – bezpieczeństwo

Zalety rekuperacji

Czyste, świeże powietrze bez strat energetycznych
Lepszy komfort życia dzięki filtrowaniu powietrza
Brak pyłu, kurzu, zanieczyszczeń
Odzysk ciepła nawet do 80%
Oszczędność nawet do 50% na ogrzewaniu

Oferujemy rekuperację firmy FLOP System, która jest jedną z niewielu firm, w 100% z kapitałem polskim, działających w branży wentylacyjnej nieprzerwanie od 30 lat.

Firma ta opracowała kompleksowe systemy wentylacji, które cechuje energooszczędność oraz przyjazność dla człowieka i środowiska. Nowoczesne rozwiązania proponowane przez FLOP System są z powodzeniem stosowane w budynkach mieszkalnych, szkołach, przedszkolach i hotelach.

Firma Flop System wprowadziła na rynek serię nowoczesnych rekuperatorów REKU EKO. Urządzenia zaprojektowane są głównie z myślą o wykorzystaniu ich w inteligentnych systemach selektywnej wentylacji na żądanie, gdyż dostarczają powietrze wtedy kiedy trzeba i w takiej ilości, jaka jest akurat potrzebna – automatycznie dostosowują wydajność do bieżącego zapotrzebowania na wentylację. Jednocześnie umożliwiają uzyskanie dodatkowych oszczędności energetycznych rzędu 20-30% w stosunku do tradycyjnych rekuperatorów z przeciwprądowymi wymiennikami ciepła, które nie posiadają trybu pracy wentylacji na żądanie.

Jak działa rekuperacja ?

czyste świeże powietrze
świeże powietrze z zewnątrz
zanieczyszczone powietrze z którego odzyskano energię
zużyte powietrze z zanieczyszczeniami bytowymi (bakterie, roztocza, kurz, wilgoć, CO2, zapachy)
sprawdź jeszcze

Fotowoltaika

Podczerwień

Pompy ciepła