Słońce
to niezależność
energetyczna

Podczerwień
- Energia Życia

Sunlike HeatPlus – ogrzewanie podłogowe, sufitowe, ścienne

SUNLIKE HEAT PLUS ŹRÓDŁO ZDROWEGO CIEPŁA.
TANIE OGRZEWANIE PODCZERWIENIĄ

Dlaczego warto wybrać matę węglową jako źródło ogrzewania?
Ze wszystkich obecnych technologii są one zdecydowanie najkorzystniejsze i odpowiednie dla większości instalacji.

Folia grzewcza HeatPlus ma 0,4 mm grubości i emituje promienie podczerwieni o długości fali od 7 do 14 mikrometrów.

Technologia HeatPlus nie jest ograniczona w wyborze nawierzchni. Jest ona stosowana w każdym typie, niezależnie od tego, czy są to: parkiety, laminaty, płytki ceramiczne czy dywany.
Folia grzewcza HeatPlus może być zainstalowana nie tylko na podłodze, ale także na suficie i ścianach, co świadczy o uniwersalności tego produktu. 

 

Ich efektywność energetyczna jest  niesamowita- 99% . Ich działanie jest bezobsługowe, a koszt eksploatacji jest znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnej technologii (około 20%).

Dzięki pokryciu powierzchni, prędkości i precyzyjnemu sterowaniu ogrzewaniem za pomocą programowalnego termostatu zapewnia maksymalny komfort . Mogą one pełnić rolę głównego lub uzupełniającego źródła ciepła. Idealny w połączeniu  z panelami fotowoltaicznymi i domowymi magazynami.

Sprzedajemy i instalujemy maty wyłącznie aktualnego lidera na rynku:  Maty grzewcze - HeatPlus . Ich żywotność przekracza 50 lat, a my udzielamy 20-letniej gwarancji producenta.

Posiadamy w swojej ofercie maty na podczerwień o szerokościach 33cm-50cm-66cm-100cm dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów oraz dopasować się do każdych warunków technicznych obiektu.

 

Zalety folii grzewczych HEAT PLUS:

     Wysoka szybkość ogrzewania

Tylko 5 minut potrzeba folii HeatPlus do osiągnięcia maksymalnej pożądanej temperatury. W przeciwieństwie do systemu podgrzewania wody nie wymaga wstępnej obróbki do jej ogrzania.

     Zdrowe ciepło

Technologia HEATPLUS jest źródłem zdrowego ciepła i jest biologicznie optymalna dla naszego organizmu. Promieniowanie podczerwone jest złożone z kilku rodzajów fal. Dla człowieka najcenniejsze są te z dużą długością fal. Promieniowanie podczerwone emitowane z folii grzewczej HeatPlus ma taką samą długość fali jak promieniowanie naszego ciała, więc przyjmuje je ono jako własne.

     Antybakteryjne efekty

Folia HeatPlus wykazuje działanie antybakteryjne w związku z nasyceniem powietrza anionami. Test wykonany przez Koreańskie Stowarzyszenie Promieniowania Podczerwonego pokazał skuteczność antybakteryjną na poziomie 72,6%.

     Brak niepożądanych skutków promieniowania elektromagnetycznego

Folia HeatPlus nie jest źródłem niechcianego promieniowania elektromagnetycznego! Istniejące elektryczne systemy grzewcze negatywnie wpływają na nasze zdrowie. Powodem jest to, że fale elektromagnetyczne i związane z nimi pole elektromagnetyczne wywołują powolny przepływ krwi w tętnicach. EMS-szwajcarskie badania przeprowadzone przez SGS pokazały, że folie HeatPlus nie są źródłem niepożądanego promieniowania elektromagnetycznego.

     Żywotność ponad 50 lat

Unikalna opatentowana technologia ogrzewania podczerwienią SEGGI CENTURY umożliwia wykorzystanie z folii HeatPlus przez ponad 50 lat. Jako jedni z nielicznych na rynku UE mamy do zaoferowania niezawodny system ogrzewania o żywotności wiele razy dłuższej niż inne alternatywne formy ogrzewania.

     Sterowanie

Posiadamy w swojej ofercie wszelkiego rodzaju sterowniki renomowanych firm z pełnym krajowym serwisem. 

Dobierzemy sterowanie dla każego klienta indywdualnie według potrzeb, począwszy od termostatów z programami tygodniowymi np. Elektrobok, HeatPlus oraz termostatami zdalnego sterowania takimi jak DanfossLink, Warmup, TechSterowniki.

 

Zobacz również ...

Do pobrania

Filmy

 

Sunlike Polska - Centrum Energii Słonecznej - Sunlike HeatPlus – ogrzewanie podłogowe, sufitowe

Umów się
na bezpłatną wycenę !

Ul. Wiosenna 12
55-003 Nadolice Małe
NIP 8971784095

Kontakt telefoniczny:
+48 888 55 10 10

email: biuro@sunlike.eu