fbpx

Fotowoltaika Wrocław

DARMOWA ENERGIA
ZE SŁOŃCA PRZEZ
CAŁY ROK !

gospodarstwa domowe

gospodarstwa rolne

przedsiębiorstwa

Fotowoltaika dla gospodarstw domowych

Czy panele fotowoltaiczne, fotowoltaika jest opłacalna? Od czego zacząć ?

1

Ustal zapotrzebowanie energetyczne swojego gospodarstwa

Przeanalizuj dokładnie dotychczasowe rachunki za prąd i przemyśl czy w przyszłości Twoje zapotrzebowanie energetyczne ulegnie zmianie.

2

Zaoszczędź na rachunkach za prąd

Fotowoltaika zapewni Ci zredukowanie rachunków do minimum – ciesz się oszczędnościami jakie niesie domowa instalacja fotowoltaiczna (instalacje fotowoltaiczne, panele fotowoltaiczne)

3

Pamiętaj aby inwestycję w fotowoltaikę rozpatrywać długoterminowo

Koszty inwestycji w fotowoltaikę mogą zwrócić się już po 6 latach, po czym pozostanie Ci jedynie korzystanie z darmowego prądu bez żadnych dodatkowych wydatków.

4

Skorzystaj z programu Mój Prąd

Obniż koszty zakupu instalacji PV korzystając z rządowego programu Mój Prąd, który gwarantuje dopłaty do zakupu instalacji fotowoltaicznej w wysokości 5 tys zł.

5

Chroń środowisko

Korzystając poprzez panele słoneczne z niewyczerpalnego źródła energii jakim jest Słońce, przyczyniasz się do zmniejszenia emisji CO2 do atmosfery chroniąc jednocześnie środowisko.

Panele słoneczne, instalacje fotowoltaiczne – zapraszamy – dotacje fotowoltaika Wrocław, Oleśnica, Wałbrzych, woj. dolnośląskie/ lubskie i inne. 

 

jak to działa ?

Produkujesz energię

elektryczną za darmo

 

Oszczędzasz pieniądze

na rachunkach

 

Zarabiasz na sprzedaży

energii do sieci

Posiadasz niezależność

od podwyżek cen energii

Tworzysz lepsze,

ekologiczne środowisko

Podnosisz wartość

nieruchomości

ZOSTAŃ PRZEDSIĘBIORCĄ NIEZALEŻNYM ENERGETYCZNIE

Jeśli zapotrzebowanie energetyczne Twojej firmy nie przekracza 50 kW możesz założyć instalację prosumencką i rozliczać energię w uproszczony sposób – taka inwestycja nie wymaga pozwolenia na budowę oraz koncesji na sprzedaż energii

Firmy o większym zużyciu energii przeprowadzamy przez cały proces przygotowania dokumentacji od projektu koncepcyjnego poprzez projekt wykonawczy, uzgodnienie warunków przyłączenia z zakładem energetycznym oraz uzyskaniem pozwolenia na budowę.

Fotowoltaika dla gospodarstw rolnych

Jesteś właścicielem gospodarstwa rolnego ?
Twoje rachunki za prąd są zdecydowanie za wysokie ?

Skorzystaj z naszej oferty – zajmujemy się kompleksową obsługą fotowoltaiczną gospodarstw rolnych. Przeprowadzamy przez cały proces od projektu, poprzez montaż i zgłoszenie instalacji do sieci energetycznej oraz pomoc w uzyskaniu dotacji.

to się opłaca !

Co zyskujesz inwestując w fotowoltaikę w swoim gospodarstwie?
Stajesz się
niezależny energetycznie

Oszczędzasz dzięki
niskim rachunkom za prąd

Możesz odliczyć
od podatku rolnego
25% wartości inwestycji
fotowoltaicznej

AgroEnergia – program
dotacji instalacji PV
dla rolników

Fotowoltaika dla przedsiębiorstw

Firma niezależna energetycznie

Co dla Ciebie zrobimy ?

Bezpłatny audyt fotowoltaiczny

W oparciu o profesjonalny audyt fotowoltaiczny wykonywany przez naszych ekspertów, każdy z klientów otrzymuje indywidualne rozwiązanie dobrane na podstawie przeprowadzonej analizy zapotrzebowania na energię elektryczną oraz zidentyfikowane możliwości montażowe panujące na terenie nieruchomości.

Projekt instalacji

Nasz zespół inżynierów wykona dla Ciebie projekt elektryczny oraz wizualny Twojej instalacji fotowoltaicznej. Zaproponowane rozwiązanie stworzymy w oparciu o certyfikowane i spełniające normy zakładów energetycznych podzespoły o najwyższej jakości.

Montaż instalacji

W oparaciu o powstałą dokumentację techniczną wykonamy montaż instalacji fotowoltaicznej oraz wstępny rozruch. Czas montażu to około 1-3 dni dla instalacji o mocy nie przekraczającej 20 kW.

Zgłoszenie do sieci

Nasza praca nie kończy się na montażu, nasz dział techniczny w ramach oferty przygotowuje również kompletne dokumenty niezbędne do przyłączenia instalacji.

Monitoring oszczędności

Na życzenie klienta prowadzimy stały monitoring uzysków z instalacji a w razie konieczności nasz dział serwisowy przygotowany jest na szybką reakcję.

Nie czekaj !

Fotowoltaika do domu i dla gospodarstw – poznaj korzyści z instalacji tego nowoczesnego systemu!

W przypadku fotowoltaiki do domu wiele osób obawia się kosztów, które wiążą się z instalacją systemu. Warto jednak pamiętać, że dzięki rządowemu programowi Mój Prąd możesz uzyskać dopłatę do zakupu, co z pewnością obniży nakład pieniężny, a już po 6 latach koszty inwestycji zwrócą się w całości! W przypadku większych podmiotów, np. fotowoltaiki dla gospodarstw, takie działania również mają sens – instalacja zapewnia niezależność energetyczną, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o przerwy w dostawach energii. Nic więc dziwnego, że panele fotowoltaiczne we Wrocławiu oraz okolicach są coraz częściej widywane. Jak jednak pozyskiwany jest prąd? Najważniejszym elementem są ogniwa, łączone w moduły, które przekształcają energię w potrzebny do zasilania ładunek. Ogniwa produkuje się ze specjalnego materiału półprzewodnikowego, na który oddziałuje nie tylko promieniowanie słoneczne, ale też temperatura. Projektem instalacji zajmiemy się oczywiście my – dzięki temu będziesz miał pewność, że będzie ona spełniała wszystkie normy!

Dlaczego warto wybrać naszą firmę? Oferujemy najwyższej jakości panele fotowoltaiczne we Wrocławiu!

Jeśli zależy Ci na tym, aby wybrać specjalistów w zakresie fotowoltaiki we Wrocławiu, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nasz zespół działa na rynku od 2012 roku, gromadząc ekspertów o zróżnicowanych kompetencjach z zakresu energii odnawialnej. Doskonale rozumiemy, że fotowoltaika domu oraz fotowoltaika dla gospodarstw wymagają różnego podejścia. Dlatego też na bieżąco śledzimy informacje dotyczące zmian prawnych, możliwych dofinansowań, nowych technologii i innych tematów, związanych z naszą branżą. Decydując się na skorzystanie z usług Sunlike możesz liczyć na profesjonalne doradztwo na każdym etapie sprzedaży – zapewniamy m.in. darmowy audyt, po którym będziemy w stanie dokładnie oszacować koszty oraz zaprojektować dopasowany do Twojej nieruchomości system. Zapraszamy do kontaktu – dołącz do grona zadowolonych Klientów i zadbaj o środowisko razem z nami!

sprawdź jeszcze

Podczerwień

Pompy ciepła

Rekuperacja